Bronz Mitiskové z Karlových Varů

Karlovy Vary 6.-8. září hostily triatlonový festival pod názvem City Triathlon Karlovy Vary v jehož rámci proběhlo vyvrcholení Českého poháru všech kategorií. A vyvrcholil nedělními závody Světového poháru mužů a žen.
     V pátečních odpoledních hodinách se na start postavily mladší kategorie od žáků po dorostence. Oddíl TT TJ Spartaku Třebíč velmi úspěšně reprezentovaly dorostenky. Lucie Mitisková doběhla na 3. místě, hned za ní dokončila závod Nela Bednářová. Nikola Vodová obsadila 8. místo a Markéta Dvořáková s Adélou Kuchařovou obsadily 12. a 13. místo. Starší žákyně Elena Moudrá skončila na 12.místě a mezi staršími žáky doběhl Matyáš Večeřa na 8.místě a 12tý dokončil Jan Auf. Mezi mladšími žáky skončil Šimon Bednář na 19. místě, Kristián Kuchař na 29. a mladší žákyně Sára Oborná doběhla na 4. místě.
      Sobotní program byl vyhrazen starším kategoriím. I zde měl triatlonový oddíl zastoupení. Na trati 0,75 km plavání ve volnočasovém areálu Rolava, 20 km náročné cyklistiky v centru města se třemi stoupáními na Zámecký vrch přivedlo startující na Divadelní náměstí, v jehož okolí končil závod 5km během. Mezi ženami 40-49 let doběhla Jana Kuchařová na 8. místě a v kat. mužů nad 60 let na 4. místě doběhl Petr Mejzlík. Celkovým vítězem závodu se stal Radim Grebík ze Zlína.
     A bohatý závodní víkend vyvrcholil v neděli závody Světového poháru, kde se blýskla 2. místem olympionička Petr Kuříková.