Jihomoravská triatlonová liga

První srpnovou sobotu byl posledním závodem v Hostěrádkách-Rešově ukončen 38. ročník Kaláb Jihomoravské triatlonové ligy. K závodu o objemech 0,7 - 20 -5 km se prezentovalo 93 závodníků. Nejlépe si tratí poradil Lukáš Kynický z Brna časem 1:00,13 h. Mezi muži nad 60 let z oddílu TT TJ Spartaku Třebíč doběhl Petr Mejzlík na 4. místě v čase 1:19,52 h.
    Celkové vyhodnocení seriálu pro tento rok přineslo třebíčskému oddílu triatlonu tři umístění na stupních vítězů. Po sečtení bodů za jednostlivá umístění v závodech v Brně, Blansku, Jedovnici, Žďáru nad Sázavou a Hostěrádkách-Rešově se na 2.místě mezi dorostenkami umístila Nikola Vodová, juniorky ovládla Michaela Mitisková a v mužích nad 60 let obsadil Petr Mejzlík 2. místo za Antonínem Hlavizňou.
     Celkovými vítězi se stali Lukáš Kynický a Jana Koubková z Brna.