TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Stříbro z mistrovství ČR

Poslední červnovou neděli se v Týně nad Vltavou uskutečnilo Mistrovství České republiky ve sprint kvadriatlonu. Závod byl současně dalším dílem Světového poháru 2024. Závodu se zúčastnili závodníci z ČR, HUN, GER, POL a TUR, kteří se postavili v pravé poledne do Vltavy na start plavání na 0,75 km. Následovala 19ti km cyklistika. A jízda na kajaku /4 km/ a závěrečná "pětka" daly podobu výsledkové listině. Z oddílu triatlonu TJ Spartaku Třebíč startoval Petr Mejzlík. Závod se mu vydařil a v kategorii M60-69 let doběhl na druhém místě jak v klasifikaci Světového poháru, tak i Mistrovství ČR v čase 2:02,14 h.
    Vítězem závodu se časem 1:34,43 h stal Ferenc Csima z Maďarska. Druhé místo obsadil Leoš Roušavý, který se tak stal mistrem ČR. Světový pohár pokračuje v polovině července v polské Bydgoszczti.