TJ Spartak Třebíč
Aktuality

Vítězství týmu Spartaku na Vánočním běhu ve Znojmě

Triatlonisté Spartaku se účastní již přes třicet let Vánočního běhu ve Znojmě. Stále stejná trať 10,58 km, výborná atmosféra a stále se zvětšující počet účastníků ( letos přes 200) je zárukou vynikající konkurence. Proto i Česká televize v posledních letech informuje o závodu v hlavním zpravodajském čase.

Letos stejně jako loni zvítězil odchovanec našeho oddílu Tomáš Kříž v čase 36:45. Pěkný výkon při své premiéře v tomto závodě podal Vašek Vostal. Časem 42:31 ovládl kategorii do 18 let. Petr Kratochvíl časem 45:24 obsadil 12. místo ve své kategorii, Ivana Březnová časem 58:10 obsadila 7. místo, Jiří Března v čase 62:46 12. místo a Petr Mejzlík časem 64:27 10. místo.

Novinkou letošního ročníku byla soutěž týmů, kterou premiérově ovládla sestava Triatlon Team Třebíč ve složení Kříž, Vostal, Kratochvíl.